Ana sayfa Güzellik Cilt Bakımı Faslı güzel kadınların özellikleri !

Faslı güzel kadınların özellikleri !

KESİNLİKLE bilmeniz gereken Faslı güzel kadınlar ın özellikleri nelerdir ?

Faslı kadınların güzellik sırları
Faslı kadınların güzellik sırları

Faslı güzel kadınlar özellikleri , siyah sabun veya kına gibi dünya çapında takdir gören rituellerdir  . Bununla birlikte, Faslı kadınlar tarafından kullanılan ve biraz daha az bilinen birkaç ipucu  Gerçekten de güzellik, Fas’ta makyajın basit uygulamasından çok daha fazlası anlamına geliyor. Genellikle nesilden nesile aktarılan Duygusallık ve maneviyatın sembolüdür. , KESİNLİKLE bilmeniz gereken 7 Faslı kadının güzellik ritüeli!

1. Siyah sabun

Şüphesiz, Faslı güzel kadınların özellikleri en iyi bilinen bileşeni olan sıvı siyah sabun, başlangıçta suyla temas halinde sabun haline gelen bir macundur. Faslı kadınlar yıkanmak ve yumuşak bir cilde sahip olmak için kullanırlar. Gerçekten de, bir fırçalama eldiveniyle ( Fas’ta ” öpücük ” olarak adlandırılır) sürülen siyah sabun, tüm ölü cildinizi ortadan kaldırabilir ve

cildinizi çok yumuşak ve doygun hale getirebilir.

Ayrıca detay için linkteki blogdan Siyah Sabununun 11 Faydası konusununu  takip edebilirsiniz 

2. rhassoul

Rhassoul veya ghassoul 
Rhassoul veya ghassoul

Rhassoul veya ghassoul , yüz, vücut veya saçları temizleyen bir tür kildir . Tüm yabancı maddeleri emer ve cildi kurutmaz. Bunu problemsiz bir exfoliant olarak da kullanabilirsiniz.

ürünü bodyshoptan temin edebilirsiniz MAROCCAN RHASSOUL KİL MASKESİ

Ayrıca detay için :

GÜZELLİK: Bilinen en eski güzellik formülü: Ghassoul ya da Rhassoul

3. gül yağı

gül yağı
gül yağı

Faslı güzel kadınlar tarafından birçok bakımda kullanıldığında, yağ veya gül suyunun yararlı olabilecek çeşitli özellikleri vardır. Gerçekten de, örneğin kızarıklığınız varsa, cildi saflaştırabilir ve rahatlatabilirler. Aynı zamanda ciltte tahrişleri yatıştırır ve cildi yumuşatır. Gül suyu, gül yaprakları damıtıldıktan sonra elde edilir. Faslı kadın, her sabah ve akşam, losyonu tonlama veya temizleme için kullanır. Güzel görünümlü bir etki verir ve cilt dokusunu arındırır. Aynı zamanda kırışıklıkların görünümünü önler ve akne azaltır.

 

4. Masajlar ve hamam

Faslı güzel kadınların güzellik sırları , Faslı kadınlar tarafından haftada bir kez uygulanan büyük ritüel, hamam ve Argan yağı masajı esastır. Buhar cildin gözeneklerini açar ve ürettiği terleme etkisi ile toksinleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Masaj yapmak cilt üzerinde sıkılaşan bir etkiye sahiptir ancak aynı zamanda sağlıklı kalmasına, arındırılmasına ve kan dolaşımını harekete geçirmesine yardımcı olur. İyi bir seanstan sonra cilt, yepyeniymiş gibi yumuşaktır.

5. Aker Fassi

Aker Fassi ile ilgili görsel sonucu
Aker Fassi haşhaş yapraklarından ekstre edilen bir tozdur. Esas olarak bir ruj olarak kullanılır, ancak renklendirme eylemi çok güçlü olduğu için, allık rolünü de oynayabilir. Aker Fassi çok nemlendirici ve düzgün uygulandığında doğal bir etkiye korurken, çok uzun bir zaman sürebilir.

6. Kına

Faslı kadınların özellikleri
Faslı kadınların özellikleri

Faslı güzel kadınların güzellik sırları , Kına başka bir tanınmış Fas ritüeli. Aynı ismin çalılarından gelen bir tozdur. Kına, farklı durumlarda kullanılabilen kutsal bir üründür: saç boyama, dövme veya vücut sargı ve masaj. Bir kez ılık su ile karıştırıldığında, doğal kına onarım için cilde veya saça uygulanabilecek kırmızı veya siyah bir renk sağlar.

7. Nane çayı

Faslı güzel kadınlar
Faslı güzel kadınlar


Faslı güzel kadınların güzellik sırları : nane çayı. İkincisi antioksidanlar bakımından zengin bir enerji içeceğidir. Nane çayı, yara izlerini ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda yorgunluğa karşı savaşmaya yardımcı olur ve cilde doğal bir ışıltı verir.

8.Dikenli armut yağı, doğal bir anti-kırışıklık.

Dikenli armut yağı
Dikenli armut yağı

Faslı kadınların güzellik sırları , Argan yağı gibi yağ asitleri bakımından zengin olan bu yağın yadsınamaz erdemleri vardır. Cildi yoğun olarak nemlendiren gençliğin bir iksiridir. Ayrıca şifa veriyor ve cildinizi gün geçtikçe sıkılaştırıyor. Dikenli armut tarafından sunulan doğal bir kozmetik.

9.Argan yağı, doğanın zenginliği.

Argan yağı
Argan yağı

Faslı güzel kadınların özelliklerinin sırları , Argan yağı Sadece Fas’ta yetişen Argan agacının Zeytine benzeyen yemişlerindençıkaılan bir yağdır . E vitamini, tokoferol ve yağ asitleri açısından zengindir. Cildi yoğun olarak yenilemek ve nemlendirmek için kullanılır. Aynı zamanda güçlü bir kırışıklık karşıtıdır. Ayrıca sivilce ve stres işaretleri ile savaşır.

 

 Faslı güzel kadınlar ın özelliklerinin  sırları gerçekleri

Dünya çapında bilinen Faslı kadınların güzellik sırları zengin ve vücudun her yerinde kullanılabiliyor. İster saçlarınız ister cildiniz olsun, Fas güzellik ritüelleri doğal ve arındırıcı güzelliğiyle yeniden bağlantı kurmak için bir fırsattır. Yüzyıllar boyunca kendilerini kanıtlamış olan bu güzellik ipuçlarıyla herkesin ulaşabilmesi için kendinizi şımartmanın vakti gelmiştir.

Ayrıca :

SABAH KALKMANIN DÖRT YOLU

SİVRİSİNEK KOVUCU SEÇİMLERİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER

SİVRİSİNEK ISIRIĞINA İYİ GELEN YEDİ TEDAVİ

THE 100 KONUSU – KARAKTERLERİ VE OYUNCULARI

SUPERNATURAL DİZİ KONUSU